درباره ما

چرا نام ققنوس وب ؟!!!

ققنوس نام پرنده ای افسانه ای است که در اساطیر ایران، رم و … نام آن آمده است . ققنوس زاد و ولد ندارد هنگامی که رشد و کمال را طی کرد و سپس به دوران پیری رسید آشیانه خود را از هیزم پر میکند و سپس بالای آن مینشیند و شروع به آواز خواندن میکند با پایان آواز با منقار خود جرقه ای تولید میکند و هیزم ها را به آتش میکشد و خود در آن میسوزد ، بعد از پایان آتش در خاکستر آن تخمی دیده میشود که خیلی زود به ققنوسی جوان تبدیل میشود.

هدف ما از طراحی سایت برای مشتریان تحولی جدید در کار و حرفه ایشان می باشد. و با این نیت نام ققنوس وب را برای این مجموعه در نظر گرفتیم.

از آنجا که برای خیلی از افراد و یا مجموعه ها سایت یک امکان جانبی است و تازه میخواهند وارد این حیطه شوند و نیز افراد زیادی حرفه خود را به تازگی راه اندازی کرده اند و میخواهند این حیطه کار را محک بزنند ، ما مراحل راه اندازی سایت را به بخش های کوچک تقسیم کرده ایم و پایه ترین امکانات را در مرحله اول قرار دادیم تا با کمترین هزینه ، سایت مورد نظر راه اندازی شود.

در بخش مربوطه میتوانید قیمت تعرفه های ما را مشاهده کنید و خواهید دید راه اندازی اولیه سایت با هزینه بسیار کم امکان پذیر است.

 

این مطلب را مفید دیدید؟آن را به اشتراک بگذارید